Шнековий транспортер (гвинтовий конвеєр) в трубі 273 мм, довжиною 2 м, 60 т / год, двигун 3 кВт

  • 50000 грн


Доступні опції

Переважна більшість різноманітної сільськогосподарської техніки, машин для харчоблоків, а також транспортна техніка обладнані конвеєрними пристроями. Шнекові транспортери зерна активно використовуються як обладнання для швидкої подачі сировини з подальшим складуванням, навантаженням тощо.

Шнек для зерна – переваги використання

Шнековий транспортер відрізняється наступними перевагами:

  • легкістю збирання;
  • простотою використання;
  • високим ступенем надійності;
  • збереженням цілісності сировини.

Головною частиною таких механізмів є шнек, що складається з вала труби, до якої приварена спіраль, яка виконує основну роль під час роботи.

Конвеєрний механізм використовують для подачі зерна й інших, схожих сухих матеріалів. Шнек зернових культур здатний функціонувати всередині виробничих приміщень або просто неба, під тентом, при зовнішній температурі від +5 градусів.

Шнекові транспортери зерна: механізм і принцип роботи

По суті, шнек для зерна є трубою, що має вхідний і вихідний отвори (так звані зони навантаження й розвантаження). Всередині розташована спіраль цілісна або модульна, в залежності від довжини обладнання. Шнек є суцільнометалевим валом. При цьому він також може складатися з модулів, в залежності від довжини. Усередині встановлений гвинт із постійним інтервалом. Привід конвеєра обертає вал, ступінь його потужності визначається моделлю пристрою.

Принцип дії промислового обладнання ґрунтується на обертах основного вала, спіраль якого передає матеріали в проміжках між корпусом і спіраллю. Ця конструкція технологічно проста, проте має велику продуктивність. Саме це робить шнекові транспортери високопродуктивною технікою за доступною ціною, яка рідко ламається.

Зерновий шнек функціонує з використанням схеми, що штовхає, зв'язує, після того, як обороти вала передаються від завантажувальної зони. Корпус конвеєра зроблений зі різних запчастин, які надійно пов'язані один із одним. За формою корпус може бути циліндричним або жолобним, на ньому розташовані з'єднувальні фланці з кріпленням під підшипник. Для виготовлення корпусу застосовується вуглецева сталь.

Головною частиною шнека є спіраль. Форма виконання даної спіралі безпосередньо залежить від характеристик матеріалів. Цілісний гвинт являє собою трубу, на яку наварена спіраль, що утворює маленький проміжок з внутрішньою частиною конвеєра. Гвинт також підлягає обов'язковому балансуванню, щоб уникнути непотрібних вібрацій і стороннього шуму під час роботи механізму.

Вигідно купити шнекове обладнання в України можна у виробника TopShnek, який пропонує якісні пристрої за помірними цінами. За необхідності виготовляємо обладнання, згідно з вашими технічними умовами.

Характеристики
Диаметр трубы 270 мм
Длина 2000 мм
Производительность 55-60 тонн в час, в зависимости от сырья и угла наклона погрузчика
Мощность двигателя 3 кВт
Толщина металла спирали 2
Диаметр внутреннего вала 108 мм
Количество секций Одна секция с одной стороны которой находится заборная сетка, с другой - выгрузная горловина и двигатель
Электропитание, В 220 В. (однофазное), 380 В. (трёхфазное)

Мітки: Шнековый транспортер, конвейер зерновой, винтовой конвейер, в трубе 273 мм, длиной 2 м, двигатель 3 кВт, шнековый погрузчик, транспортеры, 60 т/час

Замовити дзвінок







Всё успешно отправлено